KANITLANMIŞ ARAÇLAR

İndirilebilir kitimiz pratik, eğlenceli ve esnektir. Birbirinizi yeniden keşfetmenize ve ilişkinizi derinleştirmenize yardımcı olacak yazdırılabilir egzersizler, kartlar ve materyaller edineceksiniz.

İlişkideki her iki tarafın da kiti kullanması ideal olacakır, ancak tek taraflı da uygulanabilir.

İLİŞKİNİZİ DEĞERLENDİRİN

Bir çift olarak nerede olduğunuzu ve üzerinde çalışılacak alanları kontrol etmenize yardımcı olacak araç.

VİZYONUNUZU OLUŞTURUN

Bir çift olarak uzun vadeli vizyonunuzu ve yönünüzü belirlemek için çalışma sayfası.

BİRBİRİNİZİ KEŞFEDİN

Eğlenceli ve kolay yollarla birbiriniz hakkında bilgi edinmek için Soru ve Meydan Okuma kartları.  

ŞÜKRAN PRATİĞİ YAPIN

Hayatınıza pozitiflik, takdir ve minnettarlık katacak egersizler.

GÜÇLÜ ALIŞKANLIKLAR GELİŞTİRİN

İlişkinizin sağlığını dönüştürmek ve sürdürmek için alışkanlıklar oluşturun ve bu alışkanlıkları izleyin.

YAŞAM BOYU ERİŞİM EDİNİN

Kiti satın almak, gelecekteki tüm güncellemelere ömür boyu erişim sağlar.

Değerlendirme ve Vizyon bölümleri, ilişkimiz hakkında birçok tartışma için zemin oluştururken, Meydan Okumalar bağlantı kurmak için yeni, ilginç ve heyecan verici fikirler sağladı. Minnettarlık ritüeli benim için çok özel, bunu genel olarak yararlı ve ümit verici buluyorum ve hatta ilişkimizi daha da fazla besleyecek bir şey.

Adela P.

İlişki durumunun Değerlendirilmesi bir uyanma çağrısı, Alışkanlıklar hayatınızı ve ilişkinizi iyileştirmek için kolay ve hızlı bir şey, Kartlar ise eğlenceli ve aynı zamanda ayrıntılara dikkat ediyorsanız derin.

Razvan P.

Vizyon bölümüne bayıldım! İlişkimiz hakkında zaten bir vizyonum vardı, ancak belirsizdi ve gerçekten güncellenmemişti, sadece ev arkadaşı, ebeveyn veya ‘biçimsel ebeveynler’ olduğumuz bir noktaya ulaşmamızı istemiyordum, bu yüzden bilinçli bir vizyon oluşturmaktan keyif aldım ve ayrıca (kocamın)vizyonundan da keyif aldım.

Andreea S.

Artık Bağlantı Kiti için özel bir zaman dilimimiz (oğlumuz bir robotik dersi yaparken) var, bu bize düzenlilik ve bu tür bir konuşmanın hayatımızın bir parçası olduğu hissini veriyor ve birkaç yılda bir, işler kritik bir noktaya geldiğinde ortaya çıkan bir durum değil. Meseleleri görüşmek için ne kadar çok zaman harcarsak, o kadar çok bağlantı kuruyoruz ve Bağlantı Kitini 3. veya 4. sefer kullandıktan sonra, birbirimize bağlanma şeklimizdeki ilerlemeyi görebiliyorum.

Maria S.